Black Tie A.O.C. Alsace 2018

Neohodnoceno
Odrůdy: Ryzling/Pinot Gris Půda: vápenec, křída, jíl Hrozny jsou sbírány ručně, poté lisovány na pneumatickém lisu. Poté mošt kvasí „na kalech“ při řízených teplotách po dobu 4 měsíců. Po této době zraje 5 měsíců v sudech a pak se lahvuje. Degustace: v nose se objevují tóny kouře, citrusových plodů (citron, pomerančová kůra) kiwi, ananasu. V ústech je víno elegantní, čisté, se příjemnou svěžestí. Je neuvěřitelně vyvážené, rafinované, relaxační. BLACK TIE se výborně hodí vychutnávat s pokrmy jako jsou hřebenatky, krevety, krab, ale i s jednoduchými úpravami mořských ryb. Vychutnávejte při teplotě 10 – 12°C
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
Kód: P1470903704
380 Kč
Black Tie A.O.C. Alsace 2018
Neohodnoceno

Odrůdy: Ryzling/Pinot Gris

Půda: vápenec, křída, jíl

Hrozny jsou sbírány ručně, poté lisovány na pneumatickém lisu. Poté mošt kvasí „na kalech“ při řízených teplotách po dobu 4 měsíců. Po této době zraje 5 měsíců v sudech a pak se lahvuje.

Degustace: v nose se objevují tóny kouře, citrusových plodů (citron, pomerančová kůra) kiwi, ananasu.  V ústech je víno elegantní, čisté, se příjemnou svěžestí. Je neuvěřitelně vyvážené, rafinované, relaxační.

BLACK TIE se výborně hodí vychutnávat s pokrmy jako jsou hřebenatky, krevety, krab, ale i s jednoduchými úpravami mořských ryb.

Vychutnávejte při teplotě 10 – 12°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Francouzská vína
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá
Jakost: A.O.C.
Ročník: 2018
Sladkost: Suché 0-4g/l
Objem: 30
Počet: ks