Neohodnoceno

Les Sélections Parcellaires par Les Jamelles : 4 terroirs en 4 cépages. POUZE 48 balení pro ČR

,,Sélection Parcellaire" SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA KONEC ROKU výjimečná vína v prémiové dřevěné kazetě. 100% exkluzivní * 100% Terroir-pouze 750 balení pro celý svět!!! V ČR bude k dispozici pouze 48 balení
Skladem (1 ks)
Kód: P1573581445
Značka: Les Jamelles
2 100 Kč 2 100 Kč bez DPH
Kategorie: Languedoc-Roussillon
Záruka: 2 roky

Odrůda hroznů: 100% Mourvèdre.

Terroir: „Sélection Parcellaire“ Mourvèdre ,,2017“, Jamelles  pochází z  vinné révy vysazené na východě Minervois na štěrkovitých a písečných půdách, provzdušněných a relativně chudých, které jsou zvláště vhodné pro tuto odrůdu. Jižní expozice a přítomnost vlhkosti v půdě umožňují, aby hrozny optimálně dozrávaly při zachování dokonalé rovnováhy.

Odrůda: 100% Carignan.

Terroir: Červený „Sélection Parcellaire“ Carignan 2017, Jamelles je ze stoleté vinné révy, vysazené na jihozápadě Minervois, na půdě složené z jílových vrstev a erodovaných skalních útvarů. Kořeny těchto starých rév sahají hluboko za vláhou, kterou potřebují, aby zajistily pomalé a dostatečné dozrávání hroznů.

Odrůda: 100% Grenache Noir.

Terroir: Grenache Noir „Sélection Parcellaire“ 2017, Jamelles pochází z pozemků u přítoku Boulzane Agly v Haut-Roussillon. Vinná starší 80 let, vysazená na půdách složených z kamenitých černých břidlic, je hluboce zakořeněna, aby vytvořila pouze několik neuvěřitelně koncentrovaných hroznů. Sucho a nadmořská výška 320 m umožňují udržovat vyrovnanou kyselost.

Odrůda: 100% Syrah.

Terroir , ze kterého tento Syrah pochází, se nachází severozápadně od Corbières na úpatí hory Montagne d'Alaric. Leží na mírném jižním svahu a vede podél potoka Breton. Půdy složené z aluviálních a vápenatých kamenitých půd dodávají vínu sílu a jistou minerálnost.

Vinařství: Ruční sklizeň v malých bednách, začátek října, plná zralost hroznů. Víno na polovinu z celých hroznů v dřevěných kádích o velikosti 50 hl (macerace celých hroznů) bez síry po dobu 15 dnů, poté na konci kvašení vylisování. Druhá polovina hroznů je rozmačkána a následuje tradiční vinifikována v dřevěné nádobě o velikosti 50 hl bez síry a poté měsíc macerována. Dodání nepatrného množství  síry až po malolaktické fermentaci.
Podávejte při 16 ° - 18 ° C. Víno je možné dekantovat 1/2 hodiny až 1 hodinu před podáním.

Doporučuji Parcel Box - Jamelles Selection Parcellaire s grilovaným masem a nejlépe vychutnávat zimních měsících.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení