Chardonnay, Nealkoholické šumivé víno, Appalina, 0.75L

Nealkoholické šumivé víno

Skladem
Kód: 0720411
173 Kč 142,98 Kč bez DPH
Kategorie: nealko

Intenzivní tóny bílých květů a citrusů. Docela krémové a hladké. Vyvážená sladkost/svěžest a harmonická chuť. Světlá sláma se smaragdovými odlesky, krásná jemná perleť.

Doporučujeme podávat samostatně nebo jako aperitiv popřípadě k dezertům. Víno je vhodné pro všechny kdo nechtějí nebo nemohou pít alkohol a zároveň si rádi dopřejí kvalitní pití a společenské události, na kterých se konzumuje alkohol. Ideální je pro řidiče, těhotné ženy, osoby na dietě nebo zdravotně indisponované jedince. Obsah alkoholu je menší než 0,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C

Výroba nealkoholických vín

Základem dealkoholizovaných vín jsou klasická alkoholická vína či sekty, z nichž je následně ve vakuové komoře odstraněn alkohol. Za nesmírně důležité lze považovat to, že tento proces nemá za následek odstranění klasické chutě vína či sektu. Chuť, aroma i charakter vína jsou během tohoto procesu zachovány. Spolu s alkoholem jsou z vín odstraněny také 2/3 kalorií, což představuje další dobrou zprávu pro konzumenty a konzumentky. Tato vína a sekty jsou tudíž ideálním výrobkem pro ty, kdo chtějí znovu pocítit chuť vína bez negativních následků vlivem alkoholu a kalorií.

Zpět do obchodu