Crémant Chardonnay Brut "Exception"A.O.C. Crémant d'Alsace

Chardonnay L'Exception se může zařadit jako čestný host mezi aperitivy
Skladem
Kód: P1615811188
485 Kč 400,83 Kč bez DPH
Kategorie: Alsace
Záruka: 2 roky
Objem: 750ml
Počet: 12 ks
Odrůda: 100% Chardonnay

Při přípravě tohoto Chardonnay Cremant jsme byli velmi opatrní. Ilustruje náš cíl podtrhnout kvality vyjádřené odrůdou Chardonnay s ohledem na nabídku dobrého dostupného vína. Toho bylo dosaženo provedením 12 měsíců stárnutí, aby se získaly všechny jeho vlastnosti. Předem vybraná sklizeň za účelem lisování celých hroznů je jen jedním z přísných opatření při výrobě tohoto Cremanu
Jeho slámově žlutá barva přitahuje pozornost, kterou zdobí hůstá pěna, která se postupně vyvíjí v jemný náhrdelník bublin. Nos je podmaněn vůní bílých květů a jahod, zvýrazněných krásnými opečenými tóny a nádechem lískových ořechů. V neposlední řadě si pochutnává na svém krémovém a elegantním šumění se správným množstvím kyselosti pro dosažení dokonalé rovnováhy. Kouzlo jeho vytrvalého a křupavého zakončení je dlouhodobé.

Chardonnay L'Exception se může zařadit jako čestný host mezi aperitivy, ale dokonale se hodí k několika gastronomickým receptům. Například oceníte elegantní párování nabízené následujícími pokrmy: ústřice, medailonky z humra, dušený kambala, jehněčí  s fenyklem, dezertu Zabaione.
Servírujeme při teplotě  7-8°C
Zpět do obchodu