REFLETS SECRETS, Les Jamelles, rosé

Velmi nové Rosé od Les Jamelles, vyrobené tak, aby bylo ještě lepší než Côtes de Provence Rosé

Objednáno
Kód: 775
Značka: Les Jamelles
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
reflets secrets Les Jamelles rosé
Novinka Tip

Grenache, Mourvèdre, Cinsault a Syrah

TERROIRY: Pro vytvoření Reflets Secrets padla volba na 3 konkrétní terroir Pays d’oc: Pobřeží Béziers, které pod vlivem středomořského klimatu, vnáší do vín kulatost a bohatost; písčité půdy Etang de Thau, které přinášejí svěžest a mineralitu a jílovito-vápencové půdy z svahy Narbonne, které dodávají vínu strukturu. Pro každou je vyroben výběr těch nejlepších volně tekoucích šťáv, z přímého lisování odrůd vinné révy. Vína jsou fermentována odděleně v nerezových kádích, vždy s dokonalou regulací teploty. Víno zraje na jemných kalech v nerezové oceli kádě po dobu 6 měsíců.

Degustace: Díky velmi krásné světle růžové barvě Reflets Secrets rosé odhaluje výraz vůně jemných květinových tónů růže, čerstvého červeného ovoce, malin a třešně, smíchané s citrusovými tóny (grapefruit, pomerančová kůra)  a dotek pepře a verbeny.

Chuť je kulatá, bohatá a lahodná nabízí dokonalou rovnováhu mezi aromatickou bohatostí a živostí. Konec je dlouhý a velmi svěží, umocněný jemnými tóny grapefruitu a yuzu.

JÍDLO A VÍNO Podávejte při teplotě 8 až 10 °C. Ideální pro aperitiv,  s tapas nebo předkrmy. Bude také doprovázet veškerou středomořskou kuchyni, čerstvé saláty, měkkýše a ještě pikantnější pokrmy asijské inspirace.

Zpět do obchodu